Polyester (PET), naylon (PA), polipropilen (PP), polilaktik asit (PLA) ve diğer ürünler...
Çok Fonksiyonlu Esnek Pilot İplik Makinası, Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co., Ltd. tarafından kimyasal elyaf eğirme alanında uzun yıllara dayanan deneyim ve sistem bilgileri üretim teknolojilerini birleştirerek geliştirilmektedir. Bu makine polyester (PET), naylon (PA6, PA66), polipropilen (PP) ve ayrıca PET, PA ve PP gibi tıbbi sınıf malzemeleri eğirilebilir.
Temel bir eğirme makinesi modeli olarak aşağıdaki özelliklere sahiptir:
·Hava söndürme odası: 200 cm × 900 cm
·Çift vidalı ekstrüzyon sistemi
·Üç çift sıcak tanrı (her biri bir sıcak tanrı ve bir ayırıcı rulo içerir), 1-2 çekme ile.
·Yarı otomatik sarıcı (travers kılavuzulu veya birotor kanat ipliği kılavuzulu tam otomatik sarıcıya bağlı yükseltme)
| Standart Pilot Eriyik İplik Makinası | |
| Modeli | SF-01 |
| Malzeme | PET, PA6, PA66, PP ve diğer malzemeler |
| Süreç | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyut (U*G*Y)mm | 2000mm×3100mm×2700mm |
| Ağırlık | 5000kg |
| Bobin Sayısı | 1~2 |
| Maksimum Sarma Hızı (Mekanik) | 5500 m/gün |
| Sarma Hızı (Çalışma) | 300m/gün~5000m/gün |
| Çapraz Mod | Travers Kılavuzu |
| hayat | Vida 1: φ25mm, U/D: 28:1 Vida 2: φ25mm, U/D: 28:1 |
| Düze Çapı | φ85mm |
| Hava Söndürme Oda Alanı | 200mm×900mm |
| Kombinasyon | 3 Sıcak Gode (Φ220mm×280mm) ve 3 Ayırıcı Rulo (Φ110mm×280mm) |
| Gode miktarları | 3 |
| Çizim Aşaması | 1-2 aşama |
| Otomatik | Yarı otomatik (otomatik mod mevcuttur) |
| Isıtma Yöntemi | Buhar Ceketi, İndüksiyonla Isıtma, Temassız Termometri |
| Maksimum Sıcaklık | 240°C,±1°C |
| Güç | 60KW |
Rulmanlar, Barmag iplik makinasındaki arıza açısından en kritik bileşenlerdir. Sürekli olarak 4.000 m/dak'nın üzerindeki sarma hızlarında ça...
Daha Fazlasını Görüntülebir dinamik eriyik karıştırıcı kimyasal elyaf eğirme ve plastik işleme hatlarında polimer eriyiklerinin homojen bir şekilde harmanlanm...
Daha Fazlasını Görüntüle1. Giriş: PHA Neden Fiber Malzemelerde Bir Sonraki Atılımdır? Küresel plastik kısıtlamaları ve karbon nötrlük hedefleri karşısında tekstil e...
Daha Fazlasını GörüntüleGiriş: Spor ve Wellness Çağında Yeni Lif Talepleri Küresel atletik giyim trendi, medikal ve sağlık tekstillerine yönelik artan talep ve giyilebili...
Daha Fazlasını Görüntüle