Polyester (PET), naylon (PA), polipropilen (PP), polilaktik asit (PLA) ve diğer ürünler...
Premium pilot eriyik eğirme makinesi, standart pilot eriyik eğirme makinemizin versiyonudur. Çeşitli bilimsel araştırma sistemi, üniversitelerde ve kimyasal elyaf iplik miktarında yaygın olarak uygulanabilir.
Temel Özellikler:
Hava söndürme odası: 200cm × 900cm
Ekstrüzyon ve Çekme Sistemi: Beş çift sıcak gode ve 3 ayırıcı ruloya sahip çift vidalı ekstruder
·Çizim yeteneği: Esnek seçenekleriyle 1-4 adet çizim.
·Yarı otomatik tavşan kulağı tipi sarıcı (travers kılavuzulu veya çift motorlu kanat iplik kılavuzulu tam otomatik sarıcıya bağlı güncelleme)
| Premium Pilot Eriyik İplik Makinası | |
| Modeli | SF-02 |
| Malzeme | PET, PA6, PA66, PP ve diğer malzemeler |
| Süreç | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyut (U*G*Y)mm | 3000mm×3000mm×2700mm |
| Ağırlık | 6000kg |
| Bobin Sayısı | 1~2 |
| Maksimum Sarma Hızı (Mekanik) | 5500 m/gün |
| Sarma Hızı (Çalışma) | 300m/gün~5000m/gün |
| Çapraz Mod | Travers Kılavuzu |
| hayat | Vida 1: φ25mm, U/D: 28:1 Vida 2: φ25mm, U/D: 28:1 |
| Gode miktarları | 3 |
| Çizim Aşaması | 1-4 aşama |
| Düze Çapı | φ85mm |
| Hava Söndürme Oda Alanı | 200mm×900mm |
| Kombinasyon | 10 Sıcak Gode (Φ220mm×280mm) |
| Otomatik | Yarı otomatik (otomatik mod mevcuttur) |
| Isıtma Yöntemi | Buhar Ceketi, İndüksiyonla Isıtma, Temassız Termometri |
| Maksimum Sıcaklık | 240°C,±1°C |
| Maksimum Güç | 150KW |
Rulmanlar, Barmag iplik makinasındaki arıza açısından en kritik bileşenlerdir. Sürekli olarak 4.000 m/dak'nın üzerindeki sarma hızlarında ça...
Daha Fazlasını Görüntülebir dinamik eriyik karıştırıcı kimyasal elyaf eğirme ve plastik işleme hatlarında polimer eriyiklerinin homojen bir şekilde harmanlanm...
Daha Fazlasını Görüntüle1. Giriş: PHA Neden Fiber Malzemelerde Bir Sonraki Atılımdır? Küresel plastik kısıtlamaları ve karbon nötrlük hedefleri karşısında tekstil e...
Daha Fazlasını GörüntüleGiriş: Spor ve Wellness Çağında Yeni Lif Talepleri Küresel atletik giyim trendi, medikal ve sağlık tekstillerine yönelik artan talep ve giyilebili...
Daha Fazlasını Görüntüle