Polyester (PET), naylon (PA), polipropilen (PP), polilaktik asit (PLA) ve diğer ürünler...
Bu eğirme makinesi, tıbbi PGA emilebilirliği için özel olarak tasarlanmış ve ayrıca birçok başka malzemeyi de döndürebilir.
Temel Özellikler:
·Ekstrüzyon ve Çekme Sistemi: "Beş çift sıcak tanrılı" tek vidalı ekstruder
·Çizim yeteneği: Esneklik seçenekleriyle 1-2 çizim çizimi.
·Bobin Sayısı: 1-6 bobin
| PGA Pilot Eriyik İplik Makinası | |
| Modeli | SF-08 |
| Malzeme | PGA, PLA, PET、PA6, PA66、PP ve diğer özellikler |
| Süreç | TGY |
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyut (U*G*Y)mm | 2000mm×3000mm×3800mm |
| Ağırlık | 6000kg |
| Bobin Sayısı | 1~6 |
| Maksimum Sarma Hızı (Mekanik) | 4500 m/gün |
| Sarma Hızı (Çalışma) | 1000m/gün~3500m/gün |
| Çapraz Mod | Travers Kılavuzu |
| hayat | Vida: φ25mm, U/D: 28:1 |
| Gode miktarları | 3 |
| Çizim Aşaması | 1-4 aşama |
| Düze Çapı | φ85mm |
| Hava Söndürme Oda Alanı | 200mm×900mm |
| Kombinasyon | 10 Sıcak Gode (Φ220mm×280mm) |
| Otomatik | Otomatik Mod |
| Isıtma Yöntemi | Buhar Ceketi, İndüksiyonla Isıtma, Temassız Termometri |
| Maksimum Sıcaklık | 240°C,±1°C |
| Güç | 150KW |
Rulmanlar, Barmag iplik makinasındaki arıza açısından en kritik bileşenlerdir. Sürekli olarak 4.000 m/dak'nın üzerindeki sarma hızlarında ça...
Daha Fazlasını Görüntülebir dinamik eriyik karıştırıcı kimyasal elyaf eğirme ve plastik işleme hatlarında polimer eriyiklerinin homojen bir şekilde harmanlanm...
Daha Fazlasını Görüntüle1. Giriş: PHA Neden Fiber Malzemelerde Bir Sonraki Atılımdır? Küresel plastik kısıtlamaları ve karbon nötrlük hedefleri karşısında tekstil e...
Daha Fazlasını GörüntüleGiriş: Spor ve Wellness Çağında Yeni Lif Talepleri Küresel atletik giyim trendi, medikal ve sağlık tekstillerine yönelik artan talep ve giyilebili...
Daha Fazlasını Görüntüle