Polyester (PET), naylon (PA), polipropilen (PP), polilaktik asit (PLA) ve diğer ürünler...
Bu eğirme makinesi, 200cm*900cm hava deposu alanına sahip, üç yetkili bir eğirme makinesidir. Üç çift sıcak tanrılı üç vida (her biri bir sıcak tanrı ve bir ayırıcı rulodan oluşur) . Yarı otomatik sarıcıyla (çapraz kılavuzulu veya çift motorlu kanat iplik kılavuzuyla tam otomatik sarıcıya boyuna bağlı yükseltme) donatılan en yüksek işlem sarım hızı, dakika 5000 metreye kadar çalışır.
| Üç Bileşenli Pilot Eriyik İplik Makinası | |
| Modeli | SF-07 |
| Malzeme | PET, PA6, PA66, PP ve diğer malzemeler |
| Süreç | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyut (U*G*Y)mm | 3000mm×3100mm×2700mm |
| Ağırlık | 6000kg |
| Bobin Sayısı | 1~2 |
| Maksimum Sarma Hızı (Mekanik) | 5500 m/gün |
| Sarma Hızı (Çalışma) | 300m/gün~5000m/gün |
| Çapraz Mod | Travers Kılavuzu |
| hayat | Vida 1: φ25mm, U/D: 28:1 Vida 2: φ25mm, U/D: 28:1 Vida 3: φ25mm, U/D: 28:1 |
| Gode miktarları | 3 |
| Çizim Aşaması | 1-2 aşama |
| Düze Çapı | φ85mm |
| Hava Söndürme Oda Alanı | 200mm×900mm |
| Kombinasyon | 3 Sıcak Gode (Φ220mm×280mm) ve 3 Ayırıcı Rulo (Φ110mm×280mm) |
| Otomatik | Yarı otomatik (otomatik mod mevcuttur) |
| Isıtma Yöntemi | Buhar Ceketi, İndüksiyonla Isıtma, Temassız Termometri |
| Maksimum Sıcaklık | 240°C,±1°C |
| Güç | 70KW |
Rulmanlar, Barmag iplik makinasındaki arıza açısından en kritik bileşenlerdir. Sürekli olarak 4.000 m/dak'nın üzerindeki sarma hızlarında ça...
Daha Fazlasını Görüntülebir dinamik eriyik karıştırıcı kimyasal elyaf eğirme ve plastik işleme hatlarında polimer eriyiklerinin homojen bir şekilde harmanlanm...
Daha Fazlasını Görüntüle1. Giriş: PHA Neden Fiber Malzemelerde Bir Sonraki Atılımdır? Küresel plastik kısıtlamaları ve karbon nötrlük hedefleri karşısında tekstil e...
Daha Fazlasını GörüntüleGiriş: Spor ve Wellness Çağında Yeni Lif Talepleri Küresel atletik giyim trendi, medikal ve sağlık tekstillerine yönelik artan talep ve giyilebili...
Daha Fazlasını Görüntüle