Polyester (PET), naylon (PA), polipropilen (PP), polilaktik asit (PLA) ve diğer ürünler...
Bu eğirme makinesinin değiştirildiği ve geliştirilmiş bir versiyonudur. Birotor kanatlı iplik kılavuzu tipi tam otomatik sarıcıyla donatılmıştır (travers kılavuzulu tam otomatik sarıcıya bağlı). Genel ekipman boyutu oranları yüksek ve üç katlı platformun parçaları 5 metreye yaklaşmaktadır. Hava yakma odası alanı 200cm*1800cm'dir ve filaman soğutma performansı mevcuttur.
| Naylon 66 Endüstriyel İplik Pilot İplik Makinası | |
| Modeli | SF-03 |
| Malzeme | PET, PA6, PA66, PP ve diğer malzemeler |
| Süreç | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyut (U*G*Y)mm | 3000mm×3000mm×6000mm |
| Ağırlık | 7000kg |
| Bobin Sayısı | 1~6 |
| Maksimum Sarma Hızı (Mekanik) | 5500 m/gün |
| Sarma Hızı (Çalışma) | 1500m/gün~5000m/gün |
| Çapraz Mod | Birotor Kanat İplik Kılavuzu |
| hayat | Vida 1: φ25mm, U/D: 28:1 Vida 2: φ25mm, U/D: 28:1 |
| Gode miktarları | 4 |
| Çizim Aşaması | 1-4 aşama |
| Düzenin Çapı | φ85mm |
| Hava Söndürme Oda Alanı | 200mm×1800mm |
| Kombinasyon | 10 Sıcak Gode (Φ220mm×280mm) |
| Otomatik | Otomatik Mod |
| Isıtma Yöntemi | Buhar Ceketi, İndüksiyonla Isıtma, Temassız Termometri |
| Maksimum Sıcaklık | 240°C,±1°C |
| Güç | 150KW |
Rulmanlar, Barmag iplik makinasındaki arıza açısından en kritik bileşenlerdir. Sürekli olarak 4.000 m/dak'nın üzerindeki sarma hızlarında ça...
Daha Fazlasını Görüntülebir dinamik eriyik karıştırıcı kimyasal elyaf eğirme ve plastik işleme hatlarında polimer eriyiklerinin homojen bir şekilde harmanlanm...
Daha Fazlasını Görüntüle1. Giriş: PHA Neden Fiber Malzemelerde Bir Sonraki Atılımdır? Küresel plastik kısıtlamaları ve karbon nötrlük hedefleri karşısında tekstil e...
Daha Fazlasını GörüntüleGiriş: Spor ve Wellness Çağında Yeni Lif Talepleri Küresel atletik giyim trendi, medikal ve sağlık tekstillerine yönelik artan talep ve giyilebili...
Daha Fazlasını Görüntüle