Polyester (PET), naylon (PA), polipropilen (PP), polilaktik asit (PLA) ve diğer ürünler...
Bu iplik makinası birinci sınıf iplik makinasının özel bir modelidir. Özellikle PLA yüksek dayanıklı filament üretimi için kullanılır. Kurulum gerektirmedi; vidalı ekstruder, dozaj pompası, eğirme kirişi, hava söndürme odası, eğirme-finiş sistemi, godet silindirleri, sıcak godeler, klima ve elektronik kontrol sistemi bir araya getirilir. Gücü ve yıllık havayı birleştirdikten sonra kullanılabilir.
| Yüksek Mukavemetli PLA Pilot İplik Makinası | |
| Modeli | SF-04 |
| Malzeme | PET, PA6, PA66, PP ve diğer malzemeler |
| Süreç | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyut (U*G*Y)mm | 3800mm×4000mm×2700mm |
| Ağırlık | 6000kg |
| Bobin Sayısı | 1~6 |
| Maksimum Sarma Hızı (Mekanik) | 5500 m/gün |
| Sarma Hızı (Çalışma) | 1500m/gün~5000m/gün |
| Çapraz Mod | Birotor Kanat İplik Kılavuzu |
| hayat | Vida 1: φ25mm, U/D: 28:1 Vida 2: φ25mm, U/D: 28:1 |
| Gode miktarları | 3 |
| Çizim Aşaması | 1-4 aşama |
| Düze Çapı | φ85mm |
| Hava Söndürme Oda Alanı | 200mm×900mm |
| Kombinasyon | 10 Sıcak Gode (Φ220mm×280mm) |
| Otomatik | Otomatik Mod |
| Isıtma Yöntemi | Buhar Ceketi, İndüksiyonla Isıtma, Temassız Termometri |
| Maksimum Sıcaklık | 240°C,±1°C |
| Güç | 150KW |
Rulmanlar, Barmag iplik makinasındaki arıza açısından en kritik bileşenlerdir. Sürekli olarak 4.000 m/dak'nın üzerindeki sarma hızlarında ça...
Daha Fazlasını Görüntülebir dinamik eriyik karıştırıcı kimyasal elyaf eğirme ve plastik işleme hatlarında polimer eriyiklerinin homojen bir şekilde harmanlanm...
Daha Fazlasını Görüntüle1. Giriş: PHA Neden Fiber Malzemelerde Bir Sonraki Atılımdır? Küresel plastik kısıtlamaları ve karbon nötrlük hedefleri karşısında tekstil e...
Daha Fazlasını GörüntüleGiriş: Spor ve Wellness Çağında Yeni Lif Talepleri Küresel atletik giyim trendi, medikal ve sağlık tekstillerine yönelik artan talep ve giyilebili...
Daha Fazlasını Görüntüle