Polyester (PET), naylon (PA), polipropilen (PP), polilaktik asit (PLA) ve diğer ürünler...
Bu eğirme makinesi, çift vidalı sistemdeki vidalardan biri, bir takviye pompasıyla donatılmış, birlikte dönen üç vidalı bir ekstrüdere dönüştürülen temel tip bir eğirme makinesidir ve harmanlanan, granülasyon anında eğilebilmektedir. Özellikle araştırma teknolojileri, teknolojik yapı işlemleri ve üniversitelerin PET, PA, PP ve PLA gibi çeşitli biçimlendirilme süreçlerini incelemeye uygundur.
| Gelişmiş Pilot Eriyik İplik Makinası | |
| Modeli | SF-05 |
| Malzeme | PET, PA6, PA66, PP ve diğer malzemeler |
| Süreç | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyut (U*G*Y)mm | 2000mm×3100mm×2700mm |
| Ağırlık | 5000kg |
| Bobin Sayısı | 1~2 |
| Maksimum Sarma Hızı (Mekanik) | 5500 m/gün |
| Sarma Hızı (Çalışma) | 300m/gün~5000m/gün |
| Çapraz Mod | Travers Kılavuzu |
| Gode miktarları | 3 |
| Çizim Aşaması | 1-2 aşama |
| Düze Çapı | φ85mm |
| hayat | Vida 1:φ25mm, U/D:28:1 Vida 2: Homodrom 3 vida φ25mm, L/D: 48:1 |
| Hava Söndürme Oda Alanı | 200mm×900mm |
| Kombinasyon | 3 Sıcak Gode (Φ220mm×280mm) ve 3 Ayırıcı Rulo (Φ110mm×280mm) |
| Otomatik | Yarı otomatik (otomatik mod mevcuttur) |
| Isıtma Yöntemi | Buhar Ceketi, İndüksiyonla Isıtma, Temassız Termometri |
| Maksimum Sıcaklık | 240°C,±1°C |
| Güç | 60KW |
Rulmanlar, Barmag iplik makinasındaki arıza açısından en kritik bileşenlerdir. Sürekli olarak 4.000 m/dak'nın üzerindeki sarma hızlarında ça...
Daha Fazlasını Görüntülebir dinamik eriyik karıştırıcı kimyasal elyaf eğirme ve plastik işleme hatlarında polimer eriyiklerinin homojen bir şekilde harmanlanm...
Daha Fazlasını Görüntüle1. Giriş: PHA Neden Fiber Malzemelerde Bir Sonraki Atılımdır? Küresel plastik kısıtlamaları ve karbon nötrlük hedefleri karşısında tekstil e...
Daha Fazlasını GörüntüleGiriş: Spor ve Wellness Çağında Yeni Lif Talepleri Küresel atletik giyim trendi, medikal ve sağlık tekstillerine yönelik artan talep ve giyilebili...
Daha Fazlasını Görüntüle