Polyester (PET), naylon (PA), polipropilen (PP), polilaktik asit (PLA) ve diğer ürünler...
Bu eğirme makinesi 7 çift sıcak hava kaynağı ve bir BCF tekstür jeti ile donatılmıştır. Hava yakma odası alanı 200 cm x 1600 cm'dir ve bu, filaman demetinin soğutulmasına yardımcı olur. Makine çizimi ve eğirme entegre edilir ve özellikle PET, PA ve PP gibi çeşitli malzemelerin test edilmesi için uygundur.
| Çekme ve Döndürme BCF Pilot İplik Makinası | |
| Modeli | SF-06 |
| Malzeme | PET, PA6, PA66, PP ve diğer malzemeler |
| Süreç | UDY, POY, MOY, FDY,BCF |
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyut (U*G*Y)mm | 6000mm×3000mm×3000mm |
| Ağırlık | 10000kg |
| Bobin Sayısı | 1~8 |
| Maksimum Sarma Hızı (Mekanik) | 5500 m/gün |
| Sarma Hızı (Çalışma) | 1500m/gün~5000m/gün |
| Çapraz Mod | Travers Kılavuzu |
| hayat | Vida 1: φ25mm, U/D: 28:1 Vida 2: φ25mm, U/D: 28:1 |
| Gode miktarları | 4 |
| Çizim Aşaması | 1-6 aşama |
| Düze Çapı | φ85mm |
| Hava Söndürme Oda Alanı | 200mm×1600mm |
| Kombinasyon | 14 Sıcak Gode (Φ220mm×280mm) |
| Otomatik | Otomatik Mod |
| Isıtma Yöntemi | Buhar Ceketi, İndüksiyonla Isıtma, Temassız Termometri |
| Maksimum Sıcaklık | 240°C,±1°C |
| Güç | 180KW |
Rulmanlar, Barmag iplik makinasındaki arıza açısından en kritik bileşenlerdir. Sürekli olarak 4.000 m/dak'nın üzerindeki sarma hızlarında ça...
Daha Fazlasını Görüntülebir dinamik eriyik karıştırıcı kimyasal elyaf eğirme ve plastik işleme hatlarında polimer eriyiklerinin homojen bir şekilde harmanlanm...
Daha Fazlasını Görüntüle1. Giriş: PHA Neden Fiber Malzemelerde Bir Sonraki Atılımdır? Küresel plastik kısıtlamaları ve karbon nötrlük hedefleri karşısında tekstil e...
Daha Fazlasını GörüntüleGiriş: Spor ve Wellness Çağında Yeni Lif Talepleri Küresel atletik giyim trendi, medikal ve sağlık tekstillerine yönelik artan talep ve giyilebili...
Daha Fazlasını Görüntüle